Suzuki GSX 250R Fiyatı Belli Oldu!

Euro4’lü Suzuki GSX 250R Türkiye’de!

Euro4’lü Suzuki GSX 250R lansmana özel fiyat ile satılaya başladı. Başlangıç segmentinde sayılacak olan 250cc’ye kadar olan motorlarda suzukiden beklenilen hamle geldi. EURO4 standartlarının zorunlu olacağı 2018 yılı öncesinde getirdiği GSX 250R modeli ile Suzuki severleri lansman fiyatı ile memnun etmeyi hedefliyor. Liste fiyatı 21.950 TL olan modelin Lansmana Özel Tavsiye Edilen Perakende Liste Satış Fiyatı ÖTV ve KDV Dahil 20.450 TL olarak belirlendi ve bayilerinde satışa sunuldu.

Şuan ülkemizde Siyah ve Moto GP renklerine sahip olan GSX 250R’ın özellikleri konusunda hızlı bir bilgilerndirme yapalım.

248cc paralel-twin (sıralı tip) çift silindir olan motor Euro4 emisyonun standartlarına sahip. Pozitif tepki, daha geniş güç aralığı, kullanım kolaylığı ve sınıfının en iyisi yakıt tasarrufu sağladığı söylenen motosiklet, şehir içi ve şehir dışında da rahat bir kullanım sağladını belitmek gerekli.

181 kg’lik bir ağırlığı olan ve 790mm sele yüksekliği ile geniş kitlelere hitap edebilecek bir konumda. 15 litrelik yakıt deposu ile max 480km yol vaad eden modelin vites göstergesi oluşu diğer artılarından.

Tasarım olarak agresif ve sportif bir görünüme sahip olan motor, aydınlatmalarının daha görülebilir olması için uğraşılmış ve arka stop lambası led tasarlanmış. Öndeki 55W farın yanı sıra led park farının olması daha güzel olması sağlanmış.

GSX250R ters aydınlatmalı bir LCD gösterge paneline sahip. Göstergeler arasında hız göstergesi, takometre, vites konumu ve devir göstergesi, kilometre sayacı, çift yönlü kilometre sayacı, yakıt göstergesi, ortalama yakıt tüketimi ve yağ değiştirme zamanı göstergeleri ile saat buluyor.

Suzuki Türkiye’nin test motoru çıkarıp çıkarmayacağıda merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir