TVS Apache 200, 3 Farklı Tür Yarattı

Ülkemizde bir dönem çok satan TVS Apache 200 baştan aşağı yenileniyor…

Bildiğimiz TVS Apache 200 motor bloğu yenilenmiş ve şasilerinde ufak tefek değişiklikler yapılarak 3 farklı elbise giydirilmiş

sports-1024x576

Apache RTR 200

Spor tarzındaki bu motosikletin tasarımı gerçekten diğer 200cc sınıfındaki rakiplerinden çok farklı. Kırmızı hatları ve kafa yapısı kendini belli eden özelliklerinden. Deponun tasarımı yine pek çok motosiklette görmediğimiz cinsten. Özellikle yolcu selesinin üzerine örtülen kapak motosikletinizde artçınız olmadan yapacağınız yolculuklarda çok daha spor görünmesini sağlıyor.

tvs-apache-sports-custom

Apache RTR 200 Touring Sürüm

Seyehat sevenler için. Apache RTR 200’ün spor modelinden büyük görünüyor. Touring versiyonu olarak spor versiyonu ile yine aynı renk kontrastına sahip. önemli özelliklerinden biri de önde çift diske sahip olması. Adventure-Touring modellerinde olduğu yüksek gidonu ve ortalama yükseklikte selesiyle konforlu bir oturuş pozisyonu sunuyor. Yüksek tur camı ve kafa tasarımında bulunan far altındaki uzantı gözlerden kaçmayan detaylardan.

tvs-apache-adventure-1-1

Apache RTR 200 Premium Sokak Versiyonu

Bu motosiklet orijinal tasarımını koruyor ancak altın boyalı özel çatalı ve aksesuar olarak sunulan egzos sistemi ile hem tasarım hem ses olarak diğer modellerden daha farklı. Çift taraflı vites pedalı ve yine ön tarafta çift disk fren sistemi ile entegre edilmiş.

1100-4-768x576

Kısa sürede üretime geçmesi beklenen bu modellerin ilk önce Endonezya’da satışa sunulması bekleniyor…

2 thoughts on “TVS Apache 200, 3 Farklı Tür Yarattı

  1. türkiyede satışa nezaman çıkacak tanıtımlar fuarlar görseller herşey güzel ama nezaman gelecek abi hazirazndı temmuz dediler ağustos oldu şimdi net bir bilgi verilmiyor fiyat hakkında bi bilgi yok ilk fiyat geçerliyse güzel olucak yüksek bi fiyattan gelirse satışı beklenenin altında olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir