Hyundai de İkinci Elin Veri Bankası Cardata’yı Seçti

Hyundai’nin ikinci eldeki H-Promise sistemine dahil olan yetkili satıcıları, ikinci el otomobil pazarında, araçlarla ile ilgili tüm bilgileri vererek araçları online olarak fiyatlandıran Cardata uygulamasına geçti. Hyundai, bu sistemi kullanarak müşterilerine doğru ve güncel 2. el araç fiyat bilgisini verirken, hız, kolaylık ve güvenilirlik de sağlanmış olacak.

Hyundai H-Promise projesi içinde yer alan yetkili satıcılar, takasa gelen herhangi bir aracın ikinci el değerini öğrenmek isteyen müşterilerine, araç bilgilerini Cardata uygulamasına girerek güncel fiyat bilgisini 10 saniye içinde verebilecekler.

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, Cardata uygulamasının, devreye aldıkları H-Promise sistemi içinde yer alan yetkili satıcılara 2.el takas alımlarında büyük kolaylıklar sağlayacağını belirterek “Bayilerimiz hem zaman kazandıracak, hem de en doğru fiyata anında ulaşarak muhtemel kayıpların önüne geçecek. Sistemi kullanarak takasa alacakları araçlara saniyeler içinde doğru fiyat verebilecekler ve böylece 0 km araç satışlarına da ivme kazandırabilecekler. Aynı zamanda bayi çalışanlarımız doğru 2.el araç fiyat bilgisi için artık çeşitli kaynaklardan 2.el fiyatı bulmak için zaman kaybetmeyecek” dedi.

Eurotax Türkiye A.Ş. Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın da, Hyundai gibi Türkiye’nin lider otomotiv markalarından birinin daha Cardata sistemini seçmesinden gurur duyduklarını kaydederek “Cardata herhangi bir 2.el aracın model yılı, marka, model, kasa tipi, yakıt, vites, km bilgisi ve ekspertiz durumuna göre güncel 2.el araç değerini veren online fiyatlandırma uygulamasıdır. Böylelikle bu sistem bayilere hız, kalite ve kurumsallık getirmektedir. Cardata’yı sadece otomobil bayileri kullanmıyor. Cardata’nın otomobil bayilerinden sigorta şirketlerine, banka ve finans kurumlarına, filo ve kiralama şirketlerine kadar geniş bir kullanım alanı var” diye konuştu.

Cardata Hakkında;

– Türkiye ikinci el pazarında satılan 11.204 adet modellerin güncel ve doğru fiyat değerini sadece 10 saniyede verebilen tek sistem.
– Fiyat sorgusu yapılan her otomobilin teknik ve donanım bilgilerini getiren tek sistem.
– Gelişmiş hasar/ekspertiz özelliği ile aracın tüm hasar, boya ve parça değişimlerine göre fiyatlandırma sunabilen tek sistem.
– İkinci el değerlerinin yanı sıra araçların 0km fiyatlarını da hızlıca öğrenebileceğiniz tek sistem.
– Tek tek sorgu yerine toplu sorgulama yaptırabilen tek sistem.
– Internet’in yanısıra hem IOS hem de Android mobil uygulamasına sahip tek sistem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir